Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 5. listopadu 2018

Zdá se, že se planety po delší době aspoň trochu umoudří. V následujícím týdnu vzniknou pouze pozitivní aspekty. Navíc se jich účastní Neptun v Rybách a Venuše ve Vahách, což umocní zklidňující efekt.

Prvním ze zmíněných aspektů je úterní trigon Slunce ve Štíru na Neptun. Nádherná vodní záležitost. Štíří Slunce často svou citlivost umně maskuje tvrdými postoji a uzavřeností, ale takto napojené na Neptun v Rybách je ochotné se poodkrýt a projevit lidskost, laskavost a obětavost. Úroveň senzitivity se přiblíží hornímu limitu a stejně dobře na tom bude i naše představivost a kreativita. Neptun je přirozeně čarokrásný, ale často bývá spatřen jen v našich snech. Když se však spojí s pulsujícím živlem v podobě Slunce, jako právě v úterý, vzniká unikátní možnost přenášet jeho inspirativní obrazy do života. Energie, která je výsledkem tohoto spojení, v sobě nese mimořádný duchovní potenciál skrze hlubokou vnímavost k okolí, lásku a rozpouštění škodlivého ega. Pokuste se tento vzácný aspekt využít na maximum!

Ve středu nastává novoluní, kterému budu věnovat samostatný příspěvek, a také se Uran vrací zpět do znamení Berana. V tomto případě nejde o vliv citelný pár dní, ale Uran zde zůstane až do března následujícího roku, než se znovu posune do Býka. Uran v Beranu je ztělesněním silně revoluční, nespoutané a osvobozující energie. Kdo se osobnostně dlouho nemůžete pohnout z místa nebo se třeba právem cítíte uvězněni, Uran v Beranu významně posílí vaše šance na únik. Je tu ale malé varování – Uran v Beranu je zároveň třaskavou směsí, která někdy dokáže nadělat víc škody, než užitku, takže jakékoli změny prosím provádějte s rozvahou a taktem. Tedy alespoň se o to snažteJ.

Skvělou zprávou je čtvrteční přesun Jupitera do Střelce, tedy do znamení, v němž je nejschopnější a nejsilnější. A pokud se bavíme o plné síle tolik dobrodějné planety, jakou je Jupiter, můžeme důvodně očekávat všeobecné zlepšení. Zpráva je o to lepší, že Jupiter ve Střelci setrvá až do prosince příštího roku, takže budeme mít dostatek času jeho pozitivních sil využít. Takto postavený Jupiter do nás napumpuje větší porci vitality, radosti a optimismu. Budeme schopni čelit i případným těžším životním situacím s určitým nadhledem a pochopením vyššího smyslu. Některým z vás se Jupiter dotkne klíčového místa v horoskopu a v takovém případě se můžete dočkat např. daleké cesty, spravedlivého rozsudku, studijního úspěchu nebo růstu a zdaru tam, kde právě ve vašem případě Jupiter působí.

Pátek vypadá taky moc hezky. Venuše po návratu do harmonického znamení Vah vytvoří trigon s Marsem ve Vodnáři. Jedná se o vyloženě vztahovou záležitost. Vzniká krásná možnost nenuceně navázat kontakt s opačným pohlavím. Díky účasti vzdušných znamení bude vzájemná komunikace probíhat zcela přirozeně a šance na navázání či napravení vztahu bude velká. Spojení Venuše s Marsem přináší vždy určitou mileneckou jiskru a přitažlivost, takže vyhradit si páteční večer pro partnera bude efektivní rozhodnutí. Díky vlivu znamení Vodnáře a Vah se dá očekávat obětavá, smířlivá a přátelská atmosféra.

Přeji vám další krásný týden!


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


  

  

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč