Věštba na listopad dle Orákula Vizí

Listopad podle Orákula vizí

Jako by slečna na obrázku opravdu seděla za listopadovým oknem a přemýšlela.  Má hodně času, nebo možná nemá, ale nedá se nic dělat, čas je pánem a teprve on rozhodně, co a kdy se stane. V tom celém čekání na zprávy by si nejspíše měla vzít příklad z pejska, který klidně spí pod stolem, spí… a ví, že se dočká.

BUDE TEDY LISTOPAD ČASEM ČEKÁNÍ NA NOVÉ ZPRÁVY?

Podíváme se do knížečky Orákula vizí: „Dlouhé čekání na jakoukoliv zprávu. Kolikrát už jsme byli v takové situaci. Neklid, naděje, strach – bude zpráva dobrá či špatná, kladná či zamítavá? Tikot hodin odpočítává čas, který zbývá.
Mladá žena napjatě čeká a spící pes naznačuje, že už takto sedí delší dobu. Telefon mlčí a podle kytice růží vidíme, že dříve už někdo odpověděl, ovšem nevíme kdo. Jde o tutéž osobu, nebo o někoho jiného?  Očekávaná reakce ale v každém případě přijde, ale v tuto chvíli hodiny ukazují, že čas již uplynul. Je jen pozdě, nebo už příliš pozdě?
Čekání na odpověď nespočívá jen v trpělivosti. To, zda odezva přijde hned, nebo si dá  načas, může sdělovat i něco víc než zpráva samotná. Dostali jsme nějakou lhůtu – nebo jsme ji my stanovili někomu jinému? Jsou splněny všechny podmínky, nebo ne? Máme ještě nějakou šanci, nebo jsme nenávratně promarnili příležitost?“

Listopadové novoluní a úplněk?

Všímám si luny za oknem, je v úplňku. Novoluní ve Štíru, kdy se ozve hodně z hloubek lidské duše a situací kolem vás, a úplněk v Blížencích, což přeje komunikaci a vyjasňování. A listopad jako takový je považován za karmický měsíc, začíná svátkem Dušiček, Samhainem, vstupem do podsvětí a končí svátečním adventním časem. Mnoho věcí je v této atmosféře vidět, a my tomu jsme přístupní. Možná si mladá žena na obrázku nemohla vybrat lepší čas pro čekání na odpovědi na své otázky, jež vyslala do světa.

A tak víte co?

Vyšlete také do světa své otázky, své tužby, své pravdy… a nechte listopad, ať vám přinese odpovědi.
Anebo si sami vezměte do ruky karty a nechte se vést. Čas tomu přímo vybízí. Natáhnout ruku a v tiché pokoře vyčkat odpovědí, ať přicházejí odkudkoliv. Tiše šeptají a… mají pravdu.

O autorovi: Ciro Marchetti je autor bestsellerů Zlatý tarot a Tarot snů a mnoha dalších karet. Vyniká uměním, jak sám říká: „tvořit umění, které přináší schopnost zaostření, byť jen chvilkového, díky kterému máme možnost spatřit to, čeho bychom si jinak možná vůbec nepovšimli“.

A my s ním souhlasíme…


Autorka článku: Renata Petříčková
www.umodrekocky.blog.cz


Soňa Sofi: Co nám přinese rok 2018 z hlediska energie čísel a karmických souvislostí 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč