Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 22. října 2018

V úterý nás čeká astrologická událost měsíce! Slunce vstoupí do znamení Štíra, což skvěle doplňuje děje v přírodě, které kolem sebe můžeme sledovat. Po ulicích se povalují hromádky spadlých listů tmavších odstínů, začíná se citelně ochlazovat a naše psychika téměř nemá šanci zůstat netčena touto lehce ponurou atmosférou, jakkoli jí nelze upřít barevnost a charisma. Vítejte ve světě Štíra!

V jeho čase v přírodě přestává hrát důležitou roli dokonalá vnější forma, stromy ztrácí listy, lidé se zahalují, sluneční paprsky s každým dnem ubývají a slábnou. Jakoby se velká část dění začínala obracet směrem dovnitř. To se možná nemusí někomu zamlouvat, ale má to i své plusy – vzniká tím výrazně pevnější, koncentrovanější a intenzivnější síla. Taková síla je přitom každému z nás k dispozici.


A je jenom na nás, jestli použijeme sílu pozitivní nebo negativní, a zda zvolíme cíle ušlechtilé či nízké. Protože se zajímáte o astrologii, nejspíš už jste si všimli, že Štírům bývají často přisuzovány negativní vlastnosti. Je to proto, že ve světě Štírů jsou veškeré emoce umocněné, a proto v případě negativního povahového nastavení dochází k výraznějším projevům, než u jiných znamení zvěrokruhu.


Láska je dvojnásobnou láskou, nenávist dvojnásobnou nenávistí. Troufám si tvrdit, že Štíři se stali nositeli negativních nálepek trochu neprávem. Vzhledem k typicky uzavřené povaze Štírů se totiž o jejich mnohých pozitivech nedá snadno dozvědět. Bývají možná příliš vážní, ale často žijí autentický život bez příkras, ctí skutečné hodnoty, nemají ohebnou páteř, jsou vytrvalí a pevní.

Nyní po vstupu Slunce do znamení Štíra máme možnost alespoň část této energie a síly využít. Ve středu nám to možná půjde trochu hůře, protože Slunce vytvoří opozici s Uranem, čímž vzniká spíš potenciál k rozervanějším typům emocí. Mnohem lépe to vypadá v pátek, kdy se Slunce spojí těsnou vazbou s milosrdnou, milou a příjemnou Venuší. Takový aspekt je naopak příslibem uvolnění hlubokých krásných emocionálních projevů. Co víc si přát?


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


  

  

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč