Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 28. května 2018

Čeká nás důležitý týden už jen proto, že v úterý nastává úplněk v krásném a oduševnělém znamení Střelce.

Úplněk je opozicí mezi Sluncem a Lunou, z toho důvodu od něj nikdy nelze čekat čas pasivní pohody, ale určitého napětí, volání duše. Jako bychom na chvíli ztratili neochvějné přesvědčení, že v životě postupujeme správnou cestou, nebo že rozum je za všech okolností tím nejlepším rádcem. S úplňkem ve Střelci pocítíme potřebu hledat vyšší, hlubší a širší smysl všeho. Něco tak obyčejného a malého jako racionální úvaha nám během úplňku ve Střelci může připadat nepřijatelná. Budeme potřebovat ideály, naději a víru. Je v tom kus filosofie, naivity, ale také pravdy, kterou má Střelec tolik rád. Ale hlavně, Střelec je bezbřehý optimista, takže rozšíření obzorů a kus pozitivní motivace z jeho světa nám rozhodně neuškodí. Více o úplňku ve Střelci v zítřejším příspěvku…


Jinak bude tento týden patřit Merkuru s Venuší a musím říct, že se bude docela dařit. Merkur totiž v úterý přestoupí z Býka do Blíženců, což je jeho domovské znamení, tedy místo, kde se cítí nejlépe a kde je nejsilnější. V pátek pak Merkur vytvoří trigon na Mars ve Vodnáři, což jen dál posílí jeho možnosti.

A co to tedy znamená?

Ať už nám střelcovský úplněk našeptává, že na život je nutno pohlížet z vyšší perspektivy, a že téměř jakákoli pravda se dá zpochybnit, byla by poměrně velká škoda v tomto týdnu nevyužít právě rozumové schopnosti a skvělý intelekt, jenž silně postavený Merkur nabízí. Měli bychom být všeobecně bystřejší, učenlivější, chápavější, přemýšlivější, nápaditější, obratnější, mluvnější, rychlejší, společenštější a schopnější hravě se vypořádat s libovolnými výzvami všedních dnů. To vše díky hbité mysli a praktičnosti.

A to nejlepší nakonec!

Po delší době je v tomto týdnu opravdu hezká Venuše. Postavená v Raku, ozářená trigony Jupitera a Neptuna. Nejsilnější účinek se dá čekat ve druhé půlce týdne. Je to dobrá zpráva pro všechny pokulhávající vztahy. Trigon se utvoří ve vodních znameních a ve hře jsou nositelé velmi příjemných energií – Venuše, Jupiter a Neptun. Jinými slovy čas vhodný pro milostné záležitosti a lásku v jemné podobě. Konstelace naplněná romantikou a hlubokým citem. Určité nebezpečí může spočívat v přílišné idealizaci či nekonání. Pokud se ale této nástraze dokážete vyhnout a zároveň půjdete svému štěstí naproti, v tomto týdnu by se někdo z vás mohl v oblasti partnerství pohnout vpřed, přijmout projev lásky nebo se zamilovat.

Přeji vám překrásný týden!


Autorka článku: Veronika Navrátilová

http://ctuhoroskopy.cz/

tel – 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč