Alessandra Lanzafame: Co pro mne znamená láska?

Láska... To je výchozí stav našeho bytí. Je to rovnováha a absolutní přijímání. Sem jsme si přišli vyzkoušet nerovnováhu, strach, dualitu... Oddělenost mužského a ženského principu i v podobě dvou odlišných tel... Lpění, hodnocení, boje, žárlivost... Protože to je to, co celou tu hru dělá pestrou. Skrze tebe poznávám sebe. To je účel dvojplamenů. Poznávat sebe skrz náš dokonalý opak. Poznat, jaké to je být nahoře, když se koukáme dolů. Poznat, co je to být dobrý, když vidíme zlo. Je to prostě jin jang.

Někteří lidé jsou ultra duchovní a přitom mají spoustu problémů v životě. Někteří lidé se o duchovno nezajímají, ale jsou pozitivně naladění, nehledají jenom problémy a vidí místo toho příležitosti.

Někdy si tím vším duchovnem s prominutím akorát sereme na hlavu, přiděláváme si spoustu problémů navíc, řešíme věci, které jsou ve skutečnosti nepodstatné. Ale každý si občas touhle fází musí projít. :)

Protože na druhou stranu je duchovno prostě fascinující... je to svět, odkud pocházíme, tak aby ne. Ale tady je krásně vidět, jak náš přístup a úhel pohledu jsou to, co vytváří dualitu. Věci prostě JSOU. My jim dáváme ten pozitivní/negativní náboj. :)

My jsme tedy zodpovědní za to, jak se na vás budeme dívat a jak k věcem budeme přistupovat. Je to pouze o naší mysli. :) A čemu věříme, to vytváří náš svět.

Chcete lásku? Buďte láskou. Chcete hojnost? Nastavte se na mentalitu hojnosti a dostatku. Chcete zábavu? Buďte zábavní. :) Chcete dokonalý vztah s dvojplamenem? Dvojplamen jste vy, vytvořte dokonalý vztah napořád se sebou tak, že do sebe budete zamilovaní. Že žádná jiná bytost pro vás nebude lepší než vy sami. Respektujte se a milujte i svoje slabé stránky. Nastavujete si hranice. Nehledejte štěstí vně, ale uvědomte si, že štěstí je stav, který si můžete navodit sami. :)

Je to ve vašich rukách, plamínci. :)


Autorka: Alessandra Lanzafame

http://www.zivotsdvojplamenem.cz/


Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a společně najdeme cestu vpřed. Můžeš mě také sledovat na FB Twinflame Evolution / Život s dvojplamenem či se přidat do stenojmenné skupiny na facebooku.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association