Alis: Jak poznám svůj dvojplamen? 2.část

V dnešní části článku bych se chtěla hlouběji podívat na to, co provází vztah s dvojplamenem, a jaké procesy spouští. Je sice pravda, že v mnohých mých článcích (www.zivotsdvojplamenem.cz/blog) tyto informace nalezneš, ale v tomto to popíšu vše dohromady a systematicky.

V první části článku jsem u fáze "Útěk" popisovala, že z pohádky ve vztahu se stává mnohdy velice rychle a nečekaně noční můra. Je to z toho důvodu, že tím, že jste se svým dvojplamenem jedno - jste si vzájemně zrcadlem své duše, se začne mezi vámi jak ve vědomí, tak i energeticky odrážet naprosto všechna zranění duše a ega. Tedy vše, co není v souladu s bezpodmínečnou láskou.

Je proto velice těžké tento tlak ustát, a tak dochází k útěku ze vztahu. Až příliš to bolí na to, aby byli oba dva schopni a ochotni na vztahu pracovat a problémy řešit. Ráda bych ale zdůraznila, že problémy ve vztahu dvojplamenů nejsou těmi problémy, které známe z klasických karmických vztahů. To jsou pouze projevy, které ale ve skutečnosti odráží ta zranění, která jsem zmínila výše. Ego a mysl si je samozřejmě snaží nějakým způsobem vysvětlit a zaškatulkovat do toho, co známe.

Jak to bylo osobně u mě?


Pokud mám uvést příklad z mého vztahu s dvojplamenem, naše problémy se projevovaly tak, že jsem necítila, že můj protějšek do toho vkládá tolik energie, co já. Neměla jsem pocit, že by z toho vztahu měl radost. Naopak jsem cítila silnou apatii a jeho nepřítomnnost, což prohlubovalo moje strachy o to, zda jsem pro něj dost dobrá. To vedlo nepřímo i k prohlubování nedůvěry v něj.


Zpočátku jsme to oba připisovali tomu, že šel z předchozího vztahu rovnou do vztahu se mnou a ještě si musí dořešit vše se svou bývalou partnerkou. Jenže mezi námi převládal jakýsi "divný pocit", kterému jsme ani jeden nerozuměli. Ten divný pocit byla ve skutečnosti jen ta nesourodá energie. Jednak jsme nebyli ve svých správných polaritách (já v ženské energii a on v mužské, ale právě naopak) a nefungovali jsme na principech bezpodmínečné lásky.

Můj dvojplamen se prostě a jednoduše (nevědomě) choval tak, že mi zrcadlil vše, co jsem si potřebovala zpracovat. To, co bylo vidět navenek, byly jen projevy nižší sebedůvěry a toho, že jsem měla v sobě spoustu zranění a strachů, které bylo potřeba zpracovat.

Osobní a spirituální růst

Tím, jak je vztah s dvojplamenem velice intenzivní, začne spouštět doslova zemětřesení i v dalších oblastech tvého života. Může se to projevit různě. U žen je to zpravidla tak, že tím, že způsobí vnitřní otřes, začnou chápat, že spousta věcí v jejich životě není v pořádku a je potřeba je změnit. Spousta věcí v životě ti přestane dávat smysl a můžeš získat dojem, že jsi sám sobě cizincem. Dvojplamen také způsobuje aktivaci. To znamená, že se ti začne otevírat vědomí a spousta "schopností a dovedností", které byly skryty závojem zapomnění a silou našeho ega a racionální mysli. Toto všechno vede k tomu, že na sobě chtě nechtě začneš pracovat. Buď právě vlivem různých životních okolností, tím, že si začneš uvědomovat problémy a nesrovnalosti tvého života, nebo právě proto, že se spustí i rozšiřování tvého vědomí.


Moje osobní zkušenost je taková, že opravdové dvojplameny (zpočátku hlavně ženská část) mají srdečnou touhu na sobě pracovat, chtějí dělat věci, které jim dávají smysl a jejich osobní růst je prostě neskutečně baví. Je to společný jmenovatel všech dvojplamenů, který jsem za tu dobu, co jsem rozjela komunitu, vypozorovala.


Empatie, telepatie a astrální cestování


Co je u dvojplamenů opravdu velice silné a intenzivní, je napojení na emoce a myšlenky toho druhého, a setkávání se v jiných dimenzích. Pokud mám opět uvést příklad z mého života, tak se mi stalo, že jsem seděla doma na gauči a měla počítač na klíně. Zničeho nic mi začalo neskutečně bušet srdce, těžkly mi nohy a začala se mi motat hlava. Věděla jsem, že se s ním něco děje. Po chvíli jsem začala mít podezření, že pije alkohol (a ne zrovna málo), tak jsem mu napsala a on mi to potvrdil. Asi dva roky zpátky on měl virózu a já nemohla jíst.


Od jiných dvojplamenů zase vím, že jsou schopni ve vizi vidět, co zrovna dvojplamen dělá a kde se nachází fyzicky. Nebo dokonce vnímají noční návštěvy, kdy se dotýká jejich intimních partií. Já například často komunikuju s vyšším já svého dvojplamene a s mým dvojplamenem se setkáváme ve snech.


Věřím, že jsem tímto článkem opět osvětlila další projevy dvojplamenného svazku, a díky tomu se lépe zorientuješ v tom, zda jsi skutečně poznal/a svůj dvojplamen.


Autorka: Alessandra Lanzafame

http://www.zivotsdvojplamenem.cz/


Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a společně najdeme cestu vpřed. Můžeš mě také sledovat na FB Twinflame Evolution / Život s dvojplamenem či se přidat do stenojmenné skupiny na facebooku.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association