Alis: Jak poznám svůj dvojplamen? 1. část

Dnešní článek bych ráda zaměřila na ty, kteří jsou na počátku své cesty. Ať už jsi svůj dvojplamen skutečně potkal nebo ne, cesta osobního a duchovního růstu je velice přínosná, takže pokud jsi potkal někoho, kdo bude vykazovat následující znaky, není to náhoda, ale určitě se máš od něj minimálně co naučit. Tak co, jdeme na to?

Odkud toho člověka znám?

Když potkáš svůj dvojplamen, už jen při pohledu do očí (které jsou oknem do duše) máš pocit, že toho člověka odněkud znáš, že je ti něčím povědomý, ale nevíš čím. Je to opravdu hodně silný pocit, ale hlava v tu chvíli začne neznámý fenomén přiřazovat k něčemu, co zná, takže si řekneš, že je třeba jen podobný někomu, koho znáš, nebo to úplně hodíš za hlavu. Jenže když se začnete i bavit, najednou získáš dojem, jako by ses bavil se starým známým, s někým, koho znáš x let. Taky se může stát, že ten člověk něčím vybočuje, je prostě jiný než ostatní, a tím začne přitahovat tvou pozornost.

Naprostá přirozenost

Co si budeme povídat, žijeme v době, kdy nosíme spoustu společensky přijatelných "masek" a nejsme sami sebou. Když se začneš bavit se svým dvojplamenem, i když se bavíte chvilku, zjistíš, že je pro tebe přirozené být před ním zcela přirozený. Jde to samo, ani nevíš jak. Máš pocit, že můžeš být opravdu na 100 % sám sebou a jako by to s nikým jiným takto nešlo. Tento postoj se posiluje tím, jak se znáte víc a víc. Také chci dodat, že tohle samozřejmě není znak pouze u dvojplamenů, ale je to určitě záchytný bod, který ti může pomoct ho lépe identifikovat.

Bleskové vzplanutí

Po chvíli (a tím je opravdu myšlena chvilka, třeba den, dva), co spolu trávíte čas, se zpravidla oba zamilujete, ale u ženy je tento cit intenzivnější a jasnější. Je to z toho důvodu, že ženská část plamene (ne nutně fyzicky) je více intuitivní a rychleji začne podvědomě poznávat svůj božský mužský protějšek, i když vědomě samozřejmě neví, co se to děje.

Ráj na Zemi

Zpravidla dojde k tomu, že se dvojplameny dají na nějakou chvíli dohromady vztahově. Jak je ta chvíle dlouhá, to záleží na spoustě faktorech. Nicméně existuje období, kdy je to naprosto úžasné, idylické, ve všem si krásně rozumíte, sex je perfektní a vypadá to, jako by se pohádky z televize zhmotněly v realitu.

Útěk

Po nějaké době ve vztahu s dvojplamenem se začne vše doslova rozpadat. Hádáte se a získáváš pocit, že tomu druhému absolutně nerozumíš. Vypadá to, jako by se z něj stal tvůj nepřítel. Buď se oba domluvíte na rozchodu, anebo za velmi dramatických okolností a většinou zničeho nic, mužský protějšek odejde. Je to opravdu rána z čistého nebe. Žena si připadá, jako by jí vyrvali srdce z těla. Celý život přestane naprosto dávat smysl. Bez něj p r o s t ě  n i c  n e m á  s m y s l. A opět - tento pocit nevychází z ega, ale z hloubi duše. Nedá se to úplně definovat, ale je to hlubší, než co známe z klasických karmických vztahů. V mysli často vytanou i sebevražedné myšlenky.

Je za tím něco víc

Po pár dnech, týdnech či měsících, kdy se začneš dávat znovu dohromady, získáváš obrovské odhodlání znovu vstát a normálně žít. V mysli ti probíhají klasické myšlenky, že celý ten vztah byl vlastně špatně a ten člověk nebyl takový, za jakého jsi ho považal. Překvapením ovšem je, když city a myšlenky ani s odstupem času neustupují. Jsou stejně intenzivní, ne-li hlubší a na toho druhého nelze zapomenout. Právě s odstupem času se zesiluje pocit, že je něco hlubšího za tím vším. Začínáš si více uvědomovat silné pouto (to může být i v průběhu vztahu), které k tomu druhému cítíš. Vnímáš, že k sobě neodmyslitelně patříte a neumíš si představit být s někým jiným. Cítíš, že je mezi vámi něco mezi nebem a zemí, a že to prostě není normální. I ty psychické stavy, do kterých se díky tomu druhému dostáváš, jsou zcela mimo běžné chápání a logiku.

Začneš si hledat něco o spřízněných duších, protože to je první myšlenka, která ti vytane na mysl. Googlíš, narazíš na spoustu blogů a článků, kde je zmíněný i pojem dvojplamen. :-) Po přečtení několika z nich ti všechno začne zapadat do sebe a ty začneš chápat, která bije. Možná jsi už spirituálně založený a možná jsi dosud byl zaměřený pouze na hmotu. Jedno je jisté - ve tvém životě se začne, začalo nebo teprve začíná všechno razantně měnit. Už jen tím, že jste se poznali a byli spolu ve vztahu. Ale rozchod je ten největší aktivátor všech potřebných procesů. O těch si povíme v jiném článku.

Pocity doprovázené s touto osobou

Dvojplamen je více o pocitech, než o konkrétních projevech. Všechno to, co jsem popsala ve výše uvedených odstavcích, může nakrásno splňovat i karmický vztah. S dvojplamenem ale vnímáš, že je to mnohem hlubší. Když jste spolu, nemusíte nic říkat, stačí se na sebe podívat a vzájemně víte (nebo alespoň intuitivnější část plamene), jak se ten druhý cítí. U lidí s otevřenějším vědomím tento vztah doprovází i telepatie a velice intenzivní a silné napojení na pocity a emoce toho druhého. Ty dokonce můžeš vnímat fyzicky na svém těle.

S tímto člověkem se cítíš jako doma. Když jste spolu fyzicky, vnímáš velkou úlevu a pocit, že je vše přesně tak, jak má být, na správném místě. Okolní svět přestává existovat a jsi v módu, že máš dojem, že to, na čem doopravdy v životě záleží, jste pouze vy dva, vzájemná přítomnost a láska. Máš pocit, že by ses nejradši "roztekl" v přítomnosti toho druhého. Pokud to mám popsat více erudovaně, tak máš silný pocit touhy po splynutí či sjednocení s tímto člověkem. Opravdu ti na mysl přistávají tyto termíny, protože jinak to popsat neumíš.

Je to také člověk, u kterého máš pocit, že mu můžeš naprosto bezmezně důvěřovat. Ale až tak slepě, že tomu vlastně nerozumíš. Tato důvěra opět vychází z duše. Ve fázi, kdy převažuje ego, hlava a logika, tyto pocity můžeš dost často zavrhnout.

Tomuto člověku taky odpustíš mnohem více, než ostatním lidem, a naopak máš pro něj větší pochopení i než pro nejbližší lidi. Říkáš si, že být to někdo jiný, dávno ho nakopeš do... , ale s tímto člověkem to prostě nejde.

Obecně se dá říct, že na něj prostě nemůžeš zapomenout, protože se ti neodmyslitelně vryl pod kůži takovým způsobem, že mu tvoje hlava ani tví přátelé po x měsících, ne-li letech, prostě nerozumí.

Poznal/a ses v tomto článku? Sjeď níže, klikni na tlačítko a využij dvacetiminutové konzultace se mnou právě na toto téma.


Autorka: Alessandra Lanzafame

http://www.zivotsdvojplamenem.cz/


Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a společně najdeme cestu vpřed. Můžeš mě také sledovat na FB Twinflame Evolution / Život s dvojplamenem či se přidat do stenojmenné skupiny na facebooku.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association